Türk Bayrağı
Ana Menü
Rastgele Video
Forum Başlıkları
En Son Ziyaret
tezliuye 09:45:54
aeryilmaz19 10:30:11
orhangullu80 16:58:12
msahbaz 19:25:52
mustafa m... 1 gün
alisan ko... 1 gün
abdullah 1 gün
ebufatih 2 gün
FAKILI OGLU 3 gün
mustafa 4 gün

Daha çok kulanıcı göster 
Son Yorumlar
Son Beş Üye
Üye Girişi
Üye Adı:  Şifre:    Üye Ol   Şifremi Unuttum
En Son Resimler
HOŞ GELDİN HACI VELİ BEBEK
DoğumAslen köyümüz İnceli Mahallesinden olup Belçika'da yaşayan Muharrem ve Sultan ŞAHBAZ çiftinin nur topu gibi bir bebekleri dünyaya gelmiştir. Muharrem ve Sultan çifti başta olmak üzere tüm ŞAHBAZ ve AKTAN ailesini tebrik ediyoruz. Allah analı babalı büyütsün, Vatana millete hayırlı bir evlat olsun. Hacı Veli ismi verilen bebeğe hayırlı, sağlıklı, sıhatlı, huzurlu ve uzun bir ömür diliyor, Başta Pala Mehmet Abimiz olmak üzere ŞAHBAZ ve AKTAN ailelerine gözünüz aydın diyoruz.
Şimdi Dernek Kurma Zamanı
Murat ŞAHBAZŞimdi Dernek Kurma Zamanı
Yeni Muhtarımız Karani Köksal’ı kutluyorum. Muhtarlık Kutsal bir görevdir. Bu göreve talip oldu. Önceki muhtarımız Osman Yalçınkaya da kendi çapında çalışmalarda bulundu. Ama bizim taleplerimize cevap veremedi. “Köyün borçları var onlarla uğraşıyorum.” Dedi kendince haklıydı. Sanırım şimdi o sorunlar kalmadı.

MUHTARIMIZ KARANİ KÖKSAL'IN BAYRAM MESAJI
Değerli köylülerim yeni bir ramazan bayramına ulaşmış bulunmaktayız. Ramazan bayramının başta köylülerimiz olmak üzere islam alemine ve tüm insanlığa hayırlara vesile olması dileği ile bayramınızı canı gönülden kutlarım.
Karani KÖKSAL Tez Köyü Muhtarı.
BEDRİYE DURAN VEFAT ETMİŞTİR.
Cenaze TaziyeKöyümüz sakinlerinden Kadir DURAN'ın eşi Bedriye DURAN vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi yarın köyümüz mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'dan rahmet DURAN ailesine ve tüm köylülerimize başsağlığı diliyoruz.
20.TORUN FATIMA BETUL
DoğumAHMET ONAT IN NUR TOPU GIBI BIR KIZI OLDU
Bayram (Cemal) Yalaz
Cenaze TaziyeEskişehir'de ikamet eden Köylümüz Bayram (Cemal) Yalaz hakkın rahmetine kavuşmuştur.
KÖYÜMÜZDE YAĞMUR DUASI YAPILDI.

Son haftalar da tüm yurtta olduğu gibi köyümüzde de havaların kurak gitmesiyle yapılması planlanan yağmur duası Pazar (13.04.2014) öğle vakitlerin de yapılmıştır.