Türk Bayrağı
Ana Menü
Rastgele Video
Forum Başlıkları
En Son Ziyaret
FAKILI OGLU 02:07:25
tezli emir 08:54:22
abdullah 13:48:37
Admin 22:40:25
zeki ince 23:30:36
hkoksal 2 gün
kardelen26 2 gün
mustafa m... 3 gün
Kutsi 1 hafta
aeryilmaz19 1 hafta

Daha çok kulanıcı göster 
Son Yorumlar
Haber beslemesi
Üye Girişi
Üye Adı:  Şifre:    Üye Ol   Şifremi Unuttum
En Son Resimler
MUTLULUĞUN FORMÜLÜ!
MUTLULUĞUN FORMÜLÜ!500 kişi bir seminerdeydi. Birden konuşmacı durdu ve bir grup çalışması yapmaya karar verdi. Herkese bir balon vererek başladı. Herkes gazlı kalemle balonuna adını yazmalıydı. Sonra bütün balonlar toplandı ve bir odaya konuldu.
Katılımcılar odaya alındı ve 5 dakika içinde üzerine isimlerini yazdıkları balonu bulmaları söylendi. Herkes deli gibi kendi adını aramaya başladı, insanlar çarpıştılar, birbirlerini ittirdiler, tamamen bir kaos ortamı oluştu...
ANZAK ÖMER.
ANZAK ÖMER.Bu yaşanmış gerçek hikayeyi aktaran, sayın Dr. Ömer Musoğlu 85 yaşındadır ve halen MODA/ İstanbul'da oturmaktadır.
Anzak Ömer'in Hikayesini 1957 Yılında İstanbul Tıp Fakültesi'nden mezun olup ihtisas yapmak üzere ABD'ye giden doktor Ömer Muşluoğlu, görev yaptığı hastanede başından geçen çok enteresan bir hadiseyi şöyle anlatıyor:
ÖN YARGI!
ÖN YARGI!Bir zamanlar köyün birinde görkemli bir düğün yapılmış. Yakışıklı mı yakışıklı bir delikanlı ile dünyalar güzeli bir genç kız evlenmişler. Düğünleri dillere destan olmuş Erkek her sabah erkenden tarlaya gittiği için hanımın canı sıkılıyormuş. Ev işlerinden arta kalan zamanını komşuları ile geçiriyormuş.
HAMZA YALAZ VEFAT HABERİ.
HAMZA YALAZ VEFAT HABERİ.Güççüğün Musa lakabı ile tanınan Musa YALAZ'ın oğlu Hamza YALAZ 06/10/2014 tarihinde vefat etmiştir. Merhumun cenazesi yarın (08/10/2014) günü saat:10'da köyümüz mezarlığına defnedilecektir.
Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine, eş, dost, akraba ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.
HÜRÜ KÖKSAL VEFAT HABERİ.
Cenaze TaziyeTopalgarı'nın Mehmet lakabı ile tanınan rahmetli Mehmet KÖKSAL'ın hanımı Hürü KÖKSAL 05/10/2014 pazar günü vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 05/10/2014 günü Çifteler'in Yıldızören Köyünde toprağa verilmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet, eş, dost, akraba ve sevenlerine başsağlığı ve sabır dileriz.
Azimsizlik- Kararsızlık ve Devamsızlık
Haydar KutsiSizlere bugün güncel hastalıklarımızdan olan” Azimsizlik- Kararsızlık ve Devamsızlık” hakkında bazı değerlendirmelerde bulunmak istiyorum. İlkokula giden çocuğumuzdan tutunda çalışan-çalışmayan, esnaf-işçi- memur, kadın-erkek kısacası hepimizin yaşadığı bu sosyal hastalık bulaşıcı da olabilir. Hazırsanız başlayalım. Kararlı, azimli ve aldığı kararlarda başarıya ulaşıncaya kadar devamlılık gösterenler bu yazıyı O-KU-MA-YA-Bİ-LİR-LER..
KÖYÜMÜZ MUHTARI KARANİ KÖKSAL'IN BAYRAM MESAJI
Değerli köylülerim yeni bir kurban bayramına ulaşmış bulunmaktayız. Kurban bayramının başta köylülerimiz olmak üzere islam alemine ve tüm insanlığa hayırlara vesile olması dileği ile bayramınızı canı gönülden kutlarım.
Karani KÖKSAL Tez Köyü Muhtarı.