Türk Bayrağı
Ana Menü
En Son Makaleler
Rastgele Video
Forum Başlıkları
En Son Ziyaret
FAKILI OGLU 00:56:15
SAYALI 08:37:42
Ramazan D... 21:49:26
tezli emir 22:41:11
alirizayigit 1 gün
FatihYild... 1 gün
orhangullu80 1 gün
aeryilmaz19 1 gün
sgoktas 2 gün
Admin 2 gün

Daha çok kulanıcı göster 
Son Yorumlar
Haber beslemesi
Köşe Yazarları
Son üyelerimiz!. Hoş Geldiniz.
Günün Sözü
Dünyada kusursuz iki insan vardır. Biri ölmüştür, diğeri de doğmamıstır. (Çin Atasözü)
Çok Okunan Haberler
Beğendiniz mi?
Ziyaret
Yandex.Metrica
Üye Girişi
Üye Adı:  Şifre:    Üye Ol   Şifremi Unuttum
Son Eklenen Resimler
ZEHRA YILDIRIM VEFAT HABERİ
Cenaze TaziyeRahmetli Hannıoğlu'nun Veli'nin Belçika'da ikamet eden hanımı Zehra YILDIRIM 28/03/2015 tarihinde vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 1Nisan günü köyümüze getirilerek köyümüz mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'dan rahmet, kederli ailesi ve sevenleri başta olmak üzere tüm köylülerimize sabır ve baş sağlığı diliyoruz.

EMİRDAĞ BELEDİYESİNDEN AHİ YAKUP TÜRBESİ'NE DÜZENLEME
EMİRDAĞ BELEDİYESİNDEN AHİ YAKUP TÜRBESİ'NE DÜZENLEMEEmirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN her alanda çalışmalarını sürdürürken sosyal sorumluluk alanında vefa projeleri kapsamında hizmetlerini devam ettiriyor. Emirdağ’a bağlı Tez köyünde bir dizi çalışmaları gerçekleştiren Başkan Kargın, Tez köyünde bulunan Şehit Binbaşı Dr. Numan Bey şehitliğinin çevre düzenlemesini gerçekleştirerek,11 isimsiz kahraman için 11 fidan Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından toprakla buluşturulmuştu.
BÜTÜN ANNE BABALARIN VE ÖĞRETMENLERİN OKUMASI GEREKEN BİR HİKAYE!
BÜTÜN ANNE BABALARIN VE ÖĞRETMENLERİN OKUMASI GEREKEN BİR HİKAYE!Bir gün seminere başlamadan önce kısa boylu güler yüzlü birisi geldi, Hocam elinizi öpmek istiyorum, dedi. Ben el öptürmekten pek hoşlanmadığım için, yanaktan öpüşelim, dedim, öpüştük. Aramızda şöyle bir konuşma yer aldı:
- Hayrola, neden elimi öpmek istedin?
- Hocam, üç yıl önce sizin bir seminerinize katıldım. Hayatım değişti.
O seminerden sonra daha mutlu bir ailem var ve size teşekkür etmek istiyorum; onun için elinizi öpmek istedim.
- Ne oldu, nasıl oldu?

KÖYÜMÜZDEN YGS ŞAMPİYONU ÇIKTI
KÖYÜMÜZDEN YGS ŞAMPİYONU ÇIKTI15 Mart 2015’te yapılan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS 2015) sınavında köyümüz sakinlerinden Tokat İhya Balak Fen Lisesinde eğitim ve öğretimine devam eden Abdullah Demir, 2015 YGS sınavında Tokat il birincisi oldu. Demir, aynı zamanda Türkiye genelinde yaklaşık iki milyon öğrencinin katıldığı sınavda da Türkiye 127 cisi olarak büyük bir başarıya imza attı.
FACEBOOKTAN VİDEO NASIL İNDİRİLİR?
FACEBOOKTAN VİDEO NASIL İNDİRİLİR?Sosyal paylaşım paylaşım ağı Facebook üzerinde beğendiğiniz, hoşunuza giden, üzerine çok paylaşım yapıldığında aşağılara gider, belki silinir bilgisayarımda bulunsun internet bağlantım olmasa bile izleyebileyim gibi sebeplerle bir videoyu bilgisayarınıza indirmeniz mümkün.
Peki Facebook üzerinden video nasıl indirilir? Facebooktan video indirmek için internet üzerinde ücretli veya ücretsiz onlarca program bulabilirsiniz.
Ben bu yazıda program kullanmadan Facebook üzerinden video indirmeyi anlatacağım.
EMİRDAĞ BELEDİYESİ DOKTOR NUMAN ŞEHİTLİĞİNE BAKIM YAPACAK.
EMİRDAĞ BELEDİYESİ DOKTOR NUMAN ŞEHİTLİĞİNE BAKIM YAPACAK.Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın, Çanakkale destanının 100. yılına erişme şerefine nail olacağımız bu hafta anısına, bu destana özel anlamlı bir projeye imza atacaklarını söyledi.
Emirdağ Belediye 12 Mart Perşembe günü Emirdağ’a bağlı Tez Köyünde bulunan şehitliği ziyaret ederek eksiklerini tespit ettiler. Şehitlikteki büstün üzerindeki silinen yazıları boyama, mezarlıkların temizlik ve onarımı, çevre düzenlenmesi gibi çalışmalar yapacaklarını belirten Emirdağ Belediyesi ekipleri çalışmaların ara vermeden bu hafta başlanacağı belirtildi.
SABRİ YILDIRIM VEFAT HABERİ
SABRİ YILDIRIM VEFAT HABERİHannıoğlu'nun Veli'nin Belçika'da yaşayan oğlu Mehmet Ali YILDIRIM'ın oğlu Sabri YILDIRIM (45 yaşında) 09/03/2015 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 12 Mart günü köyümüze getirilerek öğle namazını müteakip köyümüz mezarlığına defnedilecektir. Genç yaşta hayatını kaybeden köylümüze Allah'dan rahmet, kederli ailesi ve sevenleri başta olmak üzere tüm köylülerimize sabır ve baş sağlığı diliyoruz.